O společnosti

O SPOLEČNOSTI ISRAEL WEAPON INDUSTRIES

Israel Weapon Industries (IWI), je dlouholetým lídrem ve vývoji, testování a výrobě obranných systémů a ručních palných zbraní s tradicí více než 80 let. Společnost Israel Weapon Industries pečlivě kontroluje všechny aktivity v rámci vývoje, technologií, testování a výroby zbraní pro použití v armádách, ozbrojených a bezpečnostních složkách ale nově také pro profesionály a civilní sektor.

IWI a silný důraz na spolehlivost, kvalitu a preciznost výroby

Kompletní produktovou řadu a příslušenství IWI dlouhodobě nasazují do své výbroje Izraelské obranné jednotky (IDF) a další přední světové ozbrojené složky a organizace, pro které jsou zásadními parametry hodnocení kvality spolehlivost, technologické inovace, preciznost výroby a vysoká výkonnost.

Strategie a zaměření Israel Weapon Indsutries na inovace, kvalitu, spolehlivost a jednoduchost při používání

Jeden z klíčových prvků strategie společnosti Israel Weapon Industries je zaměření na neustálý vývoj moderních konstrukcí a prvků zbraní, které nebyly k dispozici, nebo existovala jasná potřeba a nutnost pro jejich vylepšení. Tato dlouhodobá strategie se stala součástí DNA značky a přinesla své ovoce v podobě dnes již nezaměnitelných a legendárních produktů ikonických jmen. Zbraně v rámci produktové linie IWI úspěšně pokrývají kompletní spektrum od nabídky útočných pušek TAVOR ® s členěním na tři ráže X95 ® (útočné pušky a samopaly TAVOR), přes lehké kulomety značky NEGEV ®, dále útočné dlouhé pušky GALIL ACE ® a ostřelovací pušky GALIL ® SNIPER SA a DAN Bolt Action, až po již dnes legendární zbraně jako samopal UZI ® SMG ve své nejnovější verzi evolution UZI ® PRO PISTOL a pistolí JERICHO ® (dostupných v několika verzích) a nově také pistolí MASADA v různých provedeních.

Produkční normy, standardy a certifikace

Zbraně, zbraňové systémy, příslušenství a doplňky IWI jsou vyrobeny v souladu s nejpřísnějšími vojenskými normami (MIL-STD) a normami dle certifikace ISO 9000 používanými pro IDF.

IWI a její americká dceřiná společnost

Úspěch dceřiné společnosti IWI US v rámci amerických bezpečnostních a obranných struktur předčil na komerčních trzích všechna očekávání. Puška TAVOR® SAR, byla již v prvním roce v USA vybrána americkým časopisem Rifleman Magazine jako jasný vítěz náročného testu a je ověnčena výjimečným oceněním Golden Bullseye Award jako „Puška roku“ pro rok 2014. Toto ocenění se brzo stalo globálním symbolem spolehlivosti, výjimečnosti a klíčových inovací ve výrobě střelných zbraní.

IWI jako člen skupiny SK

Mateřská společnost SK Group ve svém portfoliu sdružuje specializované společnosti zabývající se vojenskými a bezpečnostními technologiemi včetně ikonických registrovaných značek jmen jako Meprolight, VisionMap, Camero Tech, Israel Shipyards a Uni-Scope Optical Systems. Zákazníci IWI, kteří často hledají komplexní provozní řešení, tak můžou těžit z komplexní nabídky a fungující synergie mezi všemi společnostmi SK Group.

O SPOLEČNOSTI SK GROUP

SK Group zahrnuje ve svém portfoliu výběr popředních světových společností působících v oblasti obrany, vnitřní bezpečnosti v oblasti specializované lodní dopravy, ručních palných zbraní a optických systémů.

SK GROUP je soukromou firmou a vlastní portfolio výjimečných společností, které mají za sebou již více než 80 let zkušeností a vývoje. Na základě silné firemní kultury neustálých inovací a řešení ověřených na bitevním poli, nabízí SK Group opravdový přínos, který rezprezentují technologie, zkušenosti a dlouhodobá partnerství.

ČLENOVÉ SKUPINY SK GROUP

Společnosti v rámci skupiny SK GROUP vyvíjejí nekompromisní technologie prověřené bojem, které vzešli z poznatků izraelského obranného průmyslu:

IWI – ISRAEL WEAPON INDUSTRIES (IWI) LTD.
Israel Weapons Industries, vývojář legendárních jmen jako UZI, GALIL a NEGEV, nyní nastavuje nové standardy pomocí pistolí X95, TAVOR, ACE, JERICHO a GALIL SNIPER a nové odstřelovací pušky DAN.

ISRAEL SHIPYARDS LTD.
První společnost v západním světě, která představila raketový člun s možností bleskového útoku, nadále hájí pobřeží, provozuje jediný soukromý přístav v Izraeli a poskytuje řadu komerčních a těžkých průmyslových produktů pro námořní a pozemní dopravu.

MEPROLIGHT LTD.
Lídr v optických, tepelných, tritiových a laserových produktech, které mohou být multiplikátory kritických sil ve složitých, rychle se měnících nočních a denních scénářích a bojových podmínkách.

CAMERO-TECH LTD.
Průkopník a lídr v řešeních Sense-Through-the-Wall, které Vám doslova umožní vidět přes zeď a za roh. Tyto řešení jsou integrovány do moderních armád pro městské bojové podmínky a konflikty.

OSHIRA LTD.
Realitní společnosti a developer komerčních a kancelářských center a budov na strategických místech v Izraeli.

Pokud máte zájem o produkty IWI, nebo o spolupráci, kontaktujte nás prosím.

Vyplňte náš jednoduchý formulář a v nejbližší době se Vám ozvou naši pracovníci pro prodej zbraní a příslušenství IWI a MEPROLIGHT. Budeme se těšit na Váš kontakt. Tým IWI ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku, vyplňte požadované údaje.

Nezávazná poptávka

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku produktů, vyplňte požadované údaje.

Poptávané produkty

  • O společnosti

Kontaktní údaje