IWI expanduje do střední Evropy

IWI expanduje do zemí střední Evropy

Po dlouhém čekání se konečně povedlo rozšířit oficiální zastoupení Israel Weapon Industries (IWI) i pro země střední Evropy. Fanoušci ikonických zbraní IWI z České republiky, Slovenska a Polska se konečně dočkali a mohou si tak poprvé pořídit zbraně z kompletního segmentu krátkých a dlouhých kulových palných zbraní. IWI přináši nabídku poloautomatických zbraní TAVOR, GALIL ACE a UZI pro evropské fanoušky lovu a sportovní střelby.


IWI Israel Weapon Industries (IWI), člen skupiny SK zahájil uvádění svých poloautomatických zbraní na evropské komerční trhy sportovní střelby a myslivosti. Mezi zbraně, které se mají uvádět na trh v první etapě, patří rodina TAVOR, rodina GALIL ACE a UZI Pro, které budou všechny k dispozici pro firmy i jednotlivce.

Ronen Hamudot, Corporate VP Marketing and Sales, SK Group, vysvětluje: „S ohledem na úspěch IWI při uvádění těchto zbraní na americký komerční trh se společnost rozhodla rozšířit svůj dosah i na komerční trh v Evropě“

Nabídka IWI na evropském komerčním trhu se dosud zaměřovala hlavně na pistole pro osobní použití, jako jsou populární JERICHO a polymerová pistol MASADA.

Podle slov pana Hamudota má Evropa pro IWI velký význam a je vnímána jako nový klíčový trh „Velmi si vážíme významné historie sportovní střelby a myslivosti v Evropě a věříme, že naše vysoce kvalitní řešení budou na tomto trhu velmi úspěšná a splní vysoké nároky.“
Odezva trhu na sebe nenechala dlouho čekat a zbraně IWI se těší velkému zájmu z řad amatérských i profesionálních zájemců.

Mezi zbraně v nabídce pro Evropské země bude patřit nový člen rodiny TAVOR – brokovnice TAVOR TS12 -, která byla dosud nabízena pouze pro zájemce z amerického trh a nyní bude poprvé představena klientům v Evropě.

Brokovnice TAVOR TS12 je brokovnice regulovaná plynem. Její inovativní design jí umožňuje používat jeden ze tří samostatných zásobníků, z nichž každý pojme čtyři 3 palcové nebo pět brokových nábojů o velikosti 2 palce. To má za výsledek zvýšenou potenciální celkovou kapacitu zásobníků. Využíváte tak všech tří jednotlivých zásobníků o 15 nábojích plus jeden další náboj v komoře. TS12 má jedinečnou vlastnost, která automaticky otočí kolo v komoře, jakmile se následující nabitý zásobník otočí do požadované polohy. Lze jej nabíjet a vybíjet z obou stran. Mezi další unikátní vlastnosti TS12 patří čtyři závěsné body, kolejničky kompatibilní s M-LOK, podélná kolejnice Picatinny nahoře, kompatibilita trubek s tlumičmi Benelli / Beretta a samozřejmě ji zdobí také neskutečná spolehlivost, ostatně jako u všech produktů IWI. Přestože TS12 má hlaveň o délce 18,5 palce, celková délka zbraně je stále pouze 28,34 palce, což ji činí velice skladnou a poskytuje skvělou manévrovatelnost a lehkou manipulaci.

O SPOLEČNOSTI ISRAEL WEAPON INDUSTRIES (IWI)

Israel Weapon Industries (IWI) je tradiční výrobce vysoce kvalitních zbraní se sídlem v centru Izraele. Společnost je dlouhé dekády světovým lídrem ve výrobě ručních palných zbraních s tradicí více než 80 let. IWI je členem SK Group, která zahrnuje další specializované společnosti, které vyvíjejí a vyrábějí širokou škálu zbraní, příslušenství a ochranných pomůcek.

Střelné zbraně společnosti jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s Izraelskými obrannými silami (IDF). IWI a IDF spojují své síly, poznatky a zkušenosti při vývoji všech zbraní, jejichž konečné konfigurace jsou výsledkem neustálé interakce s profesionály, náročných polních testů a úprav vyplývajících z bojových požadavků a zkušeností uživatelů. Všechny zbraňové systémy IWI splňují nejpřísnější vojenské standardy (MIL-STD) a normy ISO 9001.

IWI TAVOR Česká republika

#iwicz #iwicr #iwi #iwimasada #iwitavor #tavor #uzi #uzipro #pistoleiwi #zbraneiwi #pistole #zbrane #palnezbrane #galil #negev #jericho #zion #sniper #rifle

Pokud máte zájem o produkty IWI, nebo o spolupráci, kontaktujte nás prosím.

Vyplňte náš jednoduchý formulář a v nejbližší době se Vám ozvou naši pracovníci pro prodej zbraní a příslušenství IWI a MEPROLIGHT. Budeme se těšit na Váš kontakt. Tým IWI ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku, vyplňte požadované údaje.

Nezávazná poptávka

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku produktů, vyplňte požadované údaje.

Poptávané produkty

  • IWI expanduje do střední Evropy

Kontaktní údaje