Originální příslušenství MEPROLIGHT®

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ MEPROLIGHT® NOVĚ DOSTUPNÉ V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Meprolight®, přední světová společnost v oblasti optických řešení od elektrooptických zaměřovačů, nočních světel se samočinným osvětlením, inovativních pistolových zaměřovačů, jako je FT Bullseye, R4E zaměřovačů a Micro RDS, nočního vidění a tepelných zařízení, oznamuje otevření nového zastoupení pro své klienty z České republiky.


Meprolight® přináší svým obchodním partnerům z řad firemních klientů, bezpečnostním a vojenským složkám kompletní sadu špičkových produktů a je připravena realizovat rozsáhlou objednávky vylepšených produktů Meprolight. Všechny produkty jsou připravené k odeslání a dostupné pro rozšíření vlastností produktů značky IWI.

Od 1. června 2020 bude obchodní tým Meprolight ČR spolupracovat přímo se zavedenými distribučními kanály a partnery, stejně jako bude oslovovat nové zákazníky ohledně objednávek a prodejních dotazů. Investice v rámci lokálního zahrnuje zapojení marketingového úsilí s cílem vzdělávat zákazníky o mnoha výhodách produktů tohoto světového optického lídra.

Meprolight bude prezentovat svoje výrobky v spojené prezentaci spolu s produkty ISRAEL WEAPON INDUSTRIES v sekci střelných zbraní a jejich příslušenství. Nový obchodní tým v České republice bude k dispozici pro schůzky a informace ohledně produktové řady a nových produktů.

Meprolight pro TAVOR

#meprolight #meprolightcz #meprolightcr #iwi #skgroup #uzipro #uzi #m21 #meproM21

Meprolight zaměřovač pro zbraně IWI

Pokud máte zájem o produkty IWI, nebo o spolupráci, kontaktujte nás prosím.

Vyplňte náš jednoduchý formulář a v nejbližší době se Vám ozvou naši pracovníci pro prodej zbraní a příslušenství IWI a MEPROLIGHT. Budeme se těšit na Váš kontakt. Tým IWI ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku, vyplňte požadované údaje.

Nezávazná poptávka

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku produktů, vyplňte požadované údaje.

Poptávané produkty

  • Originální příslušenství MEPROLIGHT®

Kontaktní údaje