TAVOR moderní zbraň pro 21. století

IWI TAVOR - MODERNÍ ZBRAŇ PRO 21. STOLETÍ

linie zbraní TAVOR od Israel Weapon Industries vzniklA jako odpověď na potřeby aktuální doby a nutnost operovat s moderní zbraní, která odpovídá aktuálním požadavkům. Tavor se vyznačuje lehkostí používání, umožňuje dobrou manévrovatelnost, je vysoce odolnÝ a jednotlivé díly se vyznačují špičkovým dílenským zpracováním.

Funkční vlastnosti a vyhotovení zbraně odpovída již tradičně vysokému standardu výroby v Israel Weapon Industries. Odolnost, robustnost, palební síla a skvělá manévrovatelnost jsou již tradiční vlastností zbraní tohoto typu s krátkou hlavní, která přichází také v nové verzi.

TAVOR
Zbraň pro 21. století
TAVOR X95
SPOLEHLIVOST. PŘESNOST. VÝKON
TAVOR TS12
ZBRAŇ PRO PROFESIONÁLY A NÁROČNÉ
TAVOR 7
NEKOMPROMISNÍ ZBRAŇ IZRAELSKÉ VÝROBY
Předchozí
Další

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ZBRANĚ TAVOR

Univerzálnost munice
Velkou výhodou zbraně Tavor X95 & Tavor 7 je její schopnost využívat standardní náboje (.300 AAC, 5,56 NATO a 9 mm) nebo standardní zásobníky AR15 u verze Tavor TS12 – 12/70 .

Specifické nastavení spouště
Spoušť zbraně Tavor X95 má odpor 6 kilogramů a pocitově funguje jako spoušť u pistolí s odporem 2-3 kilogramů. Tento sytém si rychle osvojíte a oblíbíte a umožní Vám lépe využít plný potenciál zbraně.

Stabilita díky Bullpup platformě
Zbraň střílí z uzamčeného závěru, po posledním výstřelu zůstává závěr zachycen v zadní poloze. Tavor používá unikátní Bullpup platformu a bicí mechanismus kladívkového typu. Uspořádání zákluzových částí je blízko osy zapření zbraně do ramene a tím pádem nabízí Tavor skvělou stabilitu při střelbě.

Kompatibilita dílů a příslušenství
Tavor x95 je vybaven dlouhou lištou Picatinny a umožňuje přidání široké palety příslušenství, které zahrnuje vše od zásobníků, dílů na zbraň, zbrojařské nářadí, přes optická zařízení, konverzní sady, kryty hlavně a tlumiče až po pouzdra a speciální tašky na přenos této zbraně.

IWI TAVOR Česká republika

VÝHODY ZBRANĚ TAVOR

Nízká váha, dobře nastavené těžiště a palební síla
Vyztužené polymerové tělo v kombinaci s pochromovanou hlavní poskytuje uživateli lehkost při používání, ale zároveň se jedná o velice silnou a výkonnou taktickou zbraň. Kromě toho váha a těžiště zbraně Tavor spočívá v zadní části, což v praxi může umožňuje větší stabilitu a rychlost při výměně zásobníků a také je méně náročné držet zbraň při míření a v pohotovostní poloze.

Oboustrannost a nastavitelnost
Tavor je poměrně symetrický a má oboustranné vypouštění zásobníku, což je užitečné z hlavně z praktických důvodů. Oboustrannost je přínosná vlastnost jednak s ohledem na jednoduché používání dominantní rukou, ale také s ohledem na manévrovatelnosti při používání v stísněném prostoru a kolem různých překážek při boji na blízko (CQC close quarter combat ). Pro ještě preciznější přizpůsobení a doladění zbraně Tavor jsou polymerové rukojeti na obou stranách nastavitelné a odnímatelné.

Kompaktní při boji zblízka
Protože většina hlavně, je implementovaná do těla zbraně, získává střelec taktickou výhodu v podobě zvýšené manévrovatelnosti pro boj zblízka, v kombinaci s větším dosahem a odpovídající úsťovou rychlostí pušky větší délky. Tato vlastnost je neocenitelná při situacích uvnitř budov, nasazení na blízko nebo jako ochrana mobilních jednotek.

Kompatibilita pro příslušenství
Systém zbraně Tavor vám díky integrované liště Picatinny umožní snadno přidat optiku a světla (Meprolight a jiných výrobců) do kompaktního rámu a jeho závitová hlaveň je připravena na nasazení tlumiče. V případě, že potřebujete minimalizovat vybavení na horní části zbraně tak se můžete spolehnout na vestavěná minimalistická a výborně vyhotovená mířidla zbraně.

Rychlost a přesnost
Zkušení střelci určitě znají různé techniky používání spouště. Pro TAVOR je ideální technikou ta, kterou používáte při zacházení s pistolí. Vaší odměnou bude dobrá rychlost střelby a vysoká přesnost.

TAVOR X95 flattop 330 v pískové barvě
Tavor X95
TAVOR TAR
Tavor 7
brokovnice TAVOR TS12 pro český trh
Brokovnice Tavor

TAVOR je inovativní zbraň připravená pro použití na bojišti, v rámci výbavy profesionálů ale i pro domácí obranu. Zbraň vyrobená tak, aby byla odolná a robustní a je dobře znatelné, že byla navržená v úzké spolupráci s Izraelskou armádou ( IDF – Israel Defence Forces). Vyznačuje se vynikajícím výkonem a přesností za všech podmínek a v různých typech prostředí.

Ať už si vyberete TAVOR jako zbraň pro profesionální použití, domácí obranu nebo taktické nasazení, určitě oceníte její spolehlivost a efektivitu a nízké provozní náklady na její údržbu.

Pro více informací o jednotlivých typech zbraní IWI TAVOR naleznete v jednotlivých sekcích dle odkazů níže:

Pokud máte zájem o produkty IWI, nebo o spolupráci, kontaktujte nás prosím.

Vyplňte náš jednoduchý formulář a v nejbližší době se Vám ozvou naši pracovníci pro prodej zbraní a příslušenství IWI a MEPROLIGHT. Budeme se těšit na Váš kontakt. Tým IWI ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku, vyplňte požadované údaje.

Nezávazná poptávka

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku produktů, vyplňte požadované údaje.

Poptávané produkty

  • TAVOR moderní zbraň pro 21. století

Kontaktní údaje