Titulka

IWI Tavor x95

O SPOLEČNOSTI ISRAEL WEAPON INDUSTRIES - IWI

Technologie,
spolehlivost
a preciznost

Israel Weapon Industries (IWI), je světovým lídrem v inovacích v segmentu krátkých a dlouhých kulových palných zbraní již více než 80 let. Společnost dlouhodobě navrhuje, vyvíjí a vyrábí zbraně pro armády, bezpečnostní složky a profesionály po celém světě.

Produkty Israel Weapon Industries jsou základním pilířem výzbroje Israel Defense Forces (IDF) a také v desítkách dalších světových bezpečnostních složek. Produkty IWI jsou jasnou volbou pro profesionály, kteří potřebují absolutní spolehlivost a být neustále o krok vpřed díky technologickým inovacím, špičkovému dílenskému zpracování a nekompromisnímu výkonu.

Více než 80 let zkušeností z výroby profesionálních zbraní

Cíl. Výstřel.
Zásah !

Israel Weapon Industries (IWI), se sídlem v centru Izraele, je špičkovým výrobcem ručních palných zbraních s tradicí více než 80 let. Společnost Israel Weapon Indsutries, nebo zkráceně IWI je členem SK Group, která zahrnuje specializované společnosti, které vyvíjejí a vyrábějí širokou škálu zbraní, příslušenství a ochranných pomůcek.

Mezi nejznámější produkty IWI patří nové útočné pušky ARAD a CARMEL v ráži 5,56 x 45 mm, kompletní řada zbraní z rodiny TAVOR (TAVOR X95, TAVOR TAR) s novou edicí TAVOR 7 v ráži 7,62 x 51 mm a nová brokovnice TAVOR TS12, X95 (Micro TAVOR).

Ve výčtu světově oblíbených produktů nemůže chybět také GALIL ACE výjimečná útočná puška, ostřelovací puška GALIL SNIPER SA Rifle, neboDAN.338 Bolt Action Sniper Rifle, ale také lehký kulomet NEGEV Light Machine Gun s ráží 5,56 a 7,62 mm. V přehledu klíčových produktů samozřejmě figuruje také samopal UZI SMG ve svém nejnovějším provedení – UZI PRO PISTOL, legendární pistole JERICHO v různých provedeních a nové špičkové polymerové pistole MASADA.

Střelné zbraně společnosti IWI jsou vyvíjeny a testovány v těch nejtěžších podmínkách v úzké spolupráci s Izraelskými obrannými silami (IDF). IWI a IDF dlouhodobě a koncepčně spojují své síly, poznatky a zkušenosti při vývoji všech zbraní, jejichž výsledné vlastnosti jsou výsledkem neustálých konzultací s profesionály, náročných polních testů a úprav vyplývajících z bojových požadavků a zkušeností koncových uživatelů. Všechny produkty, zbraně a zbraňové systémy IWI splňují nejpřísnější vojenské standardy (MIL-STD) a normy ISO 9001.

TAVOR s mířidly MEPROLIGHT

PRODUKTY IWI PRO PRODEJ NA ČESKÉM TRHU

Produkty IWI dostupné v EVROPĚ pro rok 2021 !

TAVOR X95
TAVOR X95

Tavor® X95™

MASADA pistol
MASADA

MASADA™

UZI PRO black edition
UZI PRO

UZI PRO

TAVOR X95
TAVOR TS12

Tavor TS12

Pokud máte zájem o produkty IWI, nebo o spolupráci, kontaktujte nás prosím.

Vyplňte náš jednoduchý formulář a v nejbližší době se Vám ozvou naši pracovníci pro prodej zbraní a příslušenství IWI a MEPROLIGHT. Budeme se těšit na Váš kontakt. Tým IWI ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku, vyplňte požadované údaje.

Nezávazná poptávka

Chcete-li nám zaslat nezávaznou poptávku produktů, vyplňte požadované údaje.

Poptávané produkty

  • Titulka

Kontaktní údaje